Dostawa kwiatów w Walentynki do schroniska górskiego skuterem śnieżnym? Już się robi!

Data wpisu: 22.11.2016
Zdjęcie główne #53 - Dostawa kwiatów w Walentynki do schroniska górskiego skuterem śnieżnym? Już się robi!
Euroflorist
• www.euroflorist.pl
• Poznań, Polska
• Sprzedaż kwiatów online

„Od początku współpracy z Google otrzymaliśmy około 400 tys. zamówień”.— Andrzej Świderski, dyrektor zarządzający


Dostarczanie przesyłek kwiatowych i upominków na terenie całej Polski w ciągu dwóch godzin od złożenia zamówienia to prawdziwe wyzwanie. W firmie zapamiętano szczególnie historię pewnego zamówienia, które polegało na dostawie walentynkowego bukietu do schroniska górskiego. Aby je zrealizować należało wynająć skuter śnieżny, ale na szczęście wszystko się udało, i to w ciągu standardowych dwóch godzin. W zdobywaniu nowych zleceń firmie Euroflorist pomaga już od 14 lat program AdWords. Firma na co dzień korzysta z całego pakietu narzędzi Google: Google Analytics, narzędzia dla webmasterów, Zakupy Google, sklep Google Play oraz Mapy Google.

Wszystko kwitnie

Od początku współpracy z Google otrzymaliśmy około 400 tys. zamówień – mówi Andrzej Świderski, dyrektor zarządzający Euroflorist. Dzięki kampaniom AdWords firma jest w stanie znacznie skuteczniej kierunkować swoje działania, co bezpośrednio przekłada się na liczbę zdobytych klientów. To właśnie ta skuteczność, mierzona liczbą nowych klientów, stanowiła największe zaskoczenie związane z użytkowaniem programu AdWords. W efekcie Euroflorist przeznacza ponad 80% swojego budżetu promocyjnego na działania internetowe.

Sama słodycz… sukcesu

W tym roku firma poszerzyła dostępność i funkcjonalność swojej oferty o aplikację mobilną. Euroflorist zamierza ją spopularyzować wśród swoich aktualnych i potencjalnych klientów, wykorzystując w tym celu możliwości programu AdWords. Wygląda na to, że już wkrótce pojawią się kolejne, kwiatowe historie, takie jak ta tytułowa, gdy dzięki AdWords spotyka nas coś niezapomnianego.

Autor wpisu: Soluma SEM

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.