Filia - Warszawa

Pozycjonowanie stron to jeden z najważniejszych elementów marketingu internetowego. Agencja reklamowa Soluma SEM specjalizuje się w działaniach z zakresu SEO i reklamy PPC. 

Jesteśmy Certyfikowanym Partnerem Google, co gwarantuje naszym Klientom obsługę na najwyższym poziomie. Strategię działań w wyszukiwarce zawsze dobieramy pod kątem najświeższych trendów, aby móc zapewnić jak najlepsze efekty w możliwie krótkim czasie. Nasze certyfikaty i wieloletnie doświadczenie potwierdzają, że marketing internetowy nie ma przed nami tajemnic.

Oferujemy eksperckie prowadzenie kampanii linków sponsorowanych, remarketingu i remarketingu dynamicznego, kampanii PLA (Google Shopping) i reklamy w sieci reklamowej. Oferujemy także działania reklamowe w usłudze Gmail oraz w ramach programu Google Grants (dla organizacji pożytku publicznego).

Podstawą naszej działalności jest pozycjonowanie stron. Proponujemy atrakcyjny cennik oraz różne modele rozliczeń. W ramach tej usługi m.in. przeprowadzamy audyt SEO, optymalizację strony czy dobór słów kluczowych.

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich firm, szczególnie sklepów internetowych i przedstawicieli branży e-commerce z całego województwa mazowieckiego, a szczególnie z Warszawy i aglomeracji warszawskiej.

Oferujemy działania marketingowe w Internecie, ale cenimy sobie także osobisty kontakt, który sprzyja zrozumieniu potrzeb Klienta. Napisz do nas lub zadzwoń – umówimy spotkanie z naszym Strategiem Komunikacji w dogodnym dla Ciebie terminie i miejscu. ​

Formularz kontaktowy

Odpowiedź w ciągu 24h.

O firmie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.