Soluma SEM

Prowadzimy skuteczne kampanie online.

Jest takie popularne hasło: Jeśli nie ma Cię w Google, to nie ma Cię wcale. Brzmi brutalnie, ale taka jest prawda na temat prowadzenia biznesu w XXI wieku. Wyobraź sobie, że potrzebujesz hydraulika. Nie mów nam, że będziesz go szukać w gazecie czy książce telefonicznej. Użyjesz wyszukiwarki. Dlatego tak ważne jest pozycjonowanie firmy w Google – to klucz do osiągnięcia sukcesu w każdej branży.  My to wiemy - jesteśmy Soluma SEM – pomożemy wskoczyć Twojej stronie do TOP 3.

Soluma SEO

Specjalizujemy się w projektowaniu skutecznych kampanii w wyszukiwarce. Podejmujemy efektywne działania, dzięki którym strony internetowe naszych Klientów są doceniane przez Google, a tym samym osiągają najwyższe pozycje w rankingu. Nasze wyniki pokazują, że dobra agencja SEO może wprowadzić każdą firmę do branżowej ekstraklasy.

Z Internetu aktywnie korzysta około 26 milionów Polaków – większość z nas robi w sieci zakupy, szuka w niej porad, dostawców usług, producentów. Reklama w Google  już wkrótce wyprzedzi telewizyjną i stanie się podstawowym działaniem marketingowym podejmowanym przez firmy – wtedy będzie jeszcze trudniej zaistnieć w wyszukiwarce. Dlatego nie ma na co czekać. Twojej firmie potrzebna jest profesjonalna agencja SEM. Jesteśmy do dyspozycji.

W czym możemy Ci pomóc?

  • Prowadzimy kompleksowe działania SEO i SEM (wyszukiwanie organiczne i linki sponsorowane w ramach kampanii AdWords)
  • Dobieramy słowa kluczowe do pozycjonowania
  • Pozycjonujemy strony internetowe, portale i sklepy online
  • Budujemy zaplecza SEO dostarczając do nich teksty przyjazne wyszukiwarce i użytkownikom
  • Optymalizujemy istniejące strony pod kątem wymagań Google
  • Przeprowadzamy audyty SEO wraz z analizą konkurencji w wyszukiwarce

Nasz zespół tworzą ludzie, którzy doskonale znają specyfikę reklamy w wyszukiwarce, rozumieją zasady narzucane przez Google i potrafią je wykorzystać na potrzeby Klientów. Nasze umiejętności potwierdza przyznany nam prestiżowy Certyfikat Partnera Google.

Soluma SEM to firma SEO, która nie składa pustych obietnic, ale działa dokładnie według wyznaczonego planu. Naszym celem jest Twój sukces w wyszukiwarce, który przełoży się na zwiększenie sprzedaży i rozpoznawalności marki.

O firmie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.