Audyt SEO i analiza konkurencji w wyszukiwarce

Po co zgadywać, skoro można wiedzieć?

Masz stronę internetową, w której budowę zainwestowałeś sporo pieniędzy, ale nie możesz się doczekać zwrotu tych nakładów? Problem najprawdopodobniej stanowi to, że witryna jest słabo widoczna w wyszukiwarce. Możesz to łatwo sprawdzić. Pomyśl, z czym kojarzy się Twoja działalność i wpisz takie krótkie hasło w Google. Jeśli strona Twojej firmy nie wyświetla się w TOP 10, to wiesz już, dlaczego klienci do Ciebie nie trafiają. Dlatego proponujemy Ci profesjonalny audyt SEO, który jest pierwszym krokiem do rozpoczęcia efektywnych działań pozycjonujących.

audyt seo

Audyt strony online pozwala określić, na której pozycji w wyszukiwarce pojawia się Twoja witryna po wpisaniu wybranych słów kluczowych. Tych, które najczęściej wpisują Twoi potencjalni klienci. Ta wiedza jest niezbędna, ponieważ stanowi punkt wyjścia do dalszej pracy. Wiemy, jak duży dystans jest do odrobienia i planujemy kampanię w wyszukiwarce, która przyniesie trwałe efekty w możliwie najkrótszym czasie.

Sprzedajesz online? Masz więc świadomość, jak ważne jest to, by klienci trafiali na stronę bezpośrednio z wyszukiwarki. To oni zostawiają u Ciebie pieniądze! Przeprowadzimy audyt sklepu internetowego pod kątem jego zawartości i sprawdzimy, czy jest ona przyjazna Google.

Analiza strony internetowej daje odpowiedź na pytanie, jakie działania SEO należy podjąć, by wprowadzić witrynę na czołowe pozycje w wynikach wyszukiwania. Dzięki temu nie działamy po omacku, nie zgadujemy, ale opieramy się na faktach. Z korzyścią dla Twojej firmy.

Oferta SEO

Oferta Pay per click

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.