Zaplecze SEO

Silne wsparcie dla Twojej strony www

Tak zwane strony zapleczowe przez lata kojarzyły się z Black Hat SEO, czyli nie do końca uczciwymi metodami pozycjonowania stron. Obecnie nadal się je wykorzystuje, ale w zupełnie innym stylu. Zbudowanie mocnego, wartościowego merytorycznie zaplecza SEO jest dla powiązanej z nim witryny potężnym dopalaczem i pomaga osiągnąć bardzo wysokie pozycje w Google. Stworzymy dla Ciebie zaplecze pozycjonerskie, które będzie konsekwentnie pracować na rzecz sukcesu Twojej strony.

Zaplecze SEO

Zaplecze SEO, zgodnie z definicją, jest zbiorem różnych stron internetowych znajdujących się w portfolio firmy. Nie stanowią one podstawowej wizytówki marki, ale są z nią powiązane poprzez odnośniki prowadzące do strony docelowej. Po co w ogóle tworzy się zaplecze? Ponieważ jednym z kluczowych czynników rankingowych Google jest liczba pozyskanych mocnych linków. Strony zapleczowe o wiarygodnej, merytorycznej treści, stanowią idealne źródło takich odnośników.

W jaki sposób budujemy zaplecze SEO? Wszystko zależy od uzgodnień z Klientem i zakładanego budżetu. Zalecamy uruchomienie przynajmniej kilku stron o charakterze blogowym, które następnie regularnie, przez kilka miesięcy, uzupełniamy dobrej jakości, unikalną treścią.

Artykuły tworzą nasi copywriterzy. Są one tematycznie związane z branżą Klienta i pisane w taki sposób, aby były atrakcyjne dla czytelników i przyjazne robotom Google. Dzięki temu przyciągają one ruch organiczny wprost z wyszukiwarki, a następnie przekazują go na stronę docelową. Ubocznym, ale bardzo pożądanym efektem jest także zwiększenie rozpoznawalności marki i zaufania do niej.

Dobrze zbudowane, regularnie aktualizowane zaplecze SEO jest bardzo ważnym filarem pozycjonowanej strony. Zapytaj nas o szczegóły i sprawdź, jakie działania możemy podjąć w ramach Twojego budżetu.

Oferta SEO

Oferta Pay per click

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.